Beta-testy wymknęły się spod kontroli – Wizards Unite z kłopotami?

EDIT: Prima Aprillis 🙂

Bardzo tajemnicze Beta-testy Harry Potter: Wizards Unite

Tak jak przypuszczaliśmy w poprzednim wpisie, Niantic uraczyło nas zamkniętymi beta-testami Wizards Unite, tylko dla wybranych graczy z Wielkiej Brytanii!

Beta-testy szybko wstrzymano!

Jak podaje nam szef firmy Niantic – John Hanke, beta-testy Wizards Unite było trzeba zakończyć przedwcześnie z racji na zaistniałe, niewytłumaczalne zachowanie graczy testujących nowy produkt od Niantic!
Orzeczenie firmy jest bardzo ubogie w konkretne informacje, jednak jak podają sami świadkowie zdarzeń z Wielkiej Brytanii, gra przerodziła się w pewnym momencie w walkę na śmierć i życie z użyciem prawdziwych czarów znanych nam ze świata J.K. Rowling!

Świadkowie przed wyłączeniem serwerów zdążyli nagrać nawet pierwsze urywki z rozgrywki, które następnie udostępniono na platformie YouTube, całe zajście prezentowane jest na poniższym filmie:

Sprawa jest badana przez organy ścigania

Jak podają najnowsze doniesienia medialne, policja musiała zareagować i włączyć się w akcję odseparowania od siebie wrogich Czarodziejów!
Ponieważ mowa jest o poszkodowanych osobach w tym całym zajściu, policja kontaktuje się właśnie z twórcami w sprawie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

wizards unite gameplay

Niantic na razie w krótkim oświadczeniu na Twitterze wyjaśnia, że nie planował wprowadzać takich innowacji do swojej aplikacji, jednak w trakcie kompilacji musiało dojść do błędnej interpretacji kodu gry. Serwery po chwili zawieszono, a magiczne anomalie są w tej chwili numerem jeden w całej Wielkiej Brytanii!

Pamiętaj, że zawsze aktualne informacje dostępne są na naszym FanPage!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *