Jak dostać się do zamkniętej bety Wizards Unite

Zbliżamy się do oficjalnej zapowiedzi gry?

Warto na wstępie przypomnieć, że od oficjalnej zapowiedzi gry, (na początku listopada 2017 r.) minęło już sporo czasu.
Przez ten czas nie ujawniono praktycznie żadnych dalszych informacji na temat projektu (z wyjątkiem skromnego wywiadu z szefem studia Niantic, który zdradził nam, że premiera gry na pewno odbędzie się w bieżącym, 2018 roku).
Nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, że początek wiosny oraz zbliżające się Święta Wielkanocne będą dobrym powodem do podzielenia się z nami większą ilością informacji na temat gry, na co większość fanów czeka z zapartym tchem…

Właśnie o społeczność tutaj się rozchodzi, ponieważ wszelkie grupy poświęcone nie wydanej jeszcze grze Wizards Unite zaczynają nabierać tempa, a na ich forach prowadzone są istne dyskusje na temat możliwej daty premiery oraz uruchomienia wersji beta-testowej dla wybrańców.

Właśnie temu tematowi poświęcony jest ten poradnik, ponieważ natrafiłem na dość ciekawy artykuł.
Ponieważ Harry Potter, będzie już trzecią grą od studia Niantic fani szybko podłapali jak zwiększyć swoje szanse na udział w prawdopodobnie zbliżających się beta-testach nowej produkcji!

Jak dołączyć do grona Beta-testerów?

W znalezionym przeze mnie materiale autorzy przedstawiają cztery proste wskazówki jak maksymalnie zwiększyć swoje szanse na udział w domniemanych beta-testach:

  • Jeżeli posiadasz konto w Pokemon GO i/lub w grze Ingress upewnij się, że ulepszyłeś je do maksymalnie dużego poziomu.
  • Upewnij się, że używasz tego samego adresu e-mail w wyżej wymienionych grach, jak ten, z którego zapisujesz się na beta-testy (obecnie Newsletter).
  • Zapisz się z kilku kont lub urządzeń (Android / iOS) jeżeli takowe posiadasz. W przypadku możliwości zmiany kraju zamieszkania, warto wybrać te bardziej prawdopodobne (opisywałem je w tym wpisie)
  • Ostatnią poradą jest ulepszenie wszystkich możliwych Pokemonów oraz konta Ingress, tak abyś stał się aktywnym graczem tych produkcji.

Mam nadzieję, że te wskazówki okażą się pomocne, pamiętaj przede wszystkim, aby nie przegapić żadnych ważnych informacji!
Wystarczy, że polubisz nasz FANPAGE !
Oraz dołączysz do naszej GRUPY !

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *