Druga gra w świecie Harrego Pottera: Hogwarts Mystery w 2018 roku

„Harry Potter: Hogwarts Mystery” to tytuł nowej gry od Portkeygames!

Właśnie zapowiedziano kolejny tytuł (zaraz po Harry Potter: Wizards Unite), tworzony przez firmę Portkey GamesJej premiera również została zapowiedziana na rok 2018!

Co ciekawe będzie to druga gra przeznaczona na urządzenia mobilne (iOS i Android). Jednak z technologią rozszerzonej rzeczywistości nie będzie miała nic wspólnego.
Akcja toczy się w słynnej Szkole Magii i Czarodziejstwa, w Hogwarcie. Gracz stworzoną przez siebie postacią będzie czynnie uczestniczył w społeczności szkoły, jego zadaniem będzie opanowanie magii, nowych zaklęć, nauka czarów u najlepszych nauczycieli Hogwartu!

Na razie brak jakichkolwiek szczegółowych informacji lub zdjęć z samej gry. Gra gatunkiem będzie przypominać klasycznego „RPG’a” , w którym gracz rozwija swoją postać, poprzez zdobywanie kolejnych poziomów i rozwój wszelkiej maści drzewek umiejętności.

Dwie gry w uniwersum „Harrego Pottera” w 2018 roku

Doskonale widać, że WarnerBros robi co w jego mocy, abyśmy nadchodzący rok 2018 zapamiętali pod hasłem powrotu do świata Magii, świata J.K. Rowling, który nazywa się „Harry Potter” .

Pamiętajmy również, że na koniec 2018 roku zapowiedziano kontynuację filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” , wydaje się więc, że gry mają zachęcić jeszcze więcej fanów sagi do wybrania się do kin!

Oficjalna strona gry mieści się pod adresem: http://www.harrypotterhogwartsmystery.com/
Jak na razie, na stronie możemy przeczytać podstawowe informacje o grze oraz zapisać się do „newslettera” .

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *