Harry Potter: Wizards Unite – już dostępne! [Beta]

Stało się, Wizards Unite możliwe do pobrania!

Dzisiaj co niektórzy szczęśliwi użytkownicy Android’ów mogli się cieszyć możliwością pobrania najnowszej produkcji studia Niantic, czyli Harry Potter: Wizards Unite!

Gra w wersji BETA została uruchomiona dla wybranej gruby osób, jednak szybko plik instalacyjny pojawił się na zewnętrznych serwisach umożliwiających tzw. „hosting aplikacji”

W tym momencie wersja gry oznaczona jest numerem v0.60, mogą ją pobrać użytkownicy smartfonów z systemem Android, jednak pamiętajcie, że nie jest to „oficjalna aplikacja” a jedynie udostępniony plik instalacyjny. Wymagane jest również włączenie „dopuszczenia instalacji aplikacji spoza sklepu Google Play„.

Pobierz grę już teraz!

(Ponieważ gra oficjalnie przeznaczona jest do testowania tylko w Nowej Zelandii, twórcy gry postanowili dodać zawartość gry tylko w tym kraju, więc granie w innych krajach, chociaż jest możliwe, to nie ma większego sensu, a wraz z oficjalnym startem gry, wszystkie dotychczasowe konta zostaną prawdopodobnie zrestartowane)

Link do strony, z której można pobrać plik instalacyjny znajduje się TUTAJ.

Nie jest to oficjalne źródło gry oraz nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe problemy związane z grą lub jej instalacją.

Zapraszam do dołączenia do naszego magicznego świata na oficjalnym fanpage oraz do dołączenia do naszej grupy facebook!

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *