Harry Potter: Wizards Unite – Premiera w drugiej połowie 2018 roku!

Niantic podało przybliżony czas PREMIERY gry “Harry Potter: Wizards Unite”!

Kilka miesięcy temu, twórcy gry Pokemon GO, firma Niantic potwierdziła, że obecnie trwają prace nad ich nową grą mobilną, w świecie rozszerzonej rzeczywistości, gra ma zostać oparta na świecie stworzonym przez J.K. Rowling, świecie magii i czarów: “Harrego Pottera” .

Jeżeli nie słyszałeś jeszcze o Harry Potter: Wizards Unitezapoznaj się z krótkim opisem tutaj.

Teraz, szef firmy Niantic, John Hanke postanowił ujawnić dokładniejszy czas premiery nowej gry. W wywiadzie udzielonym dla financial times potwierdzono, że gra ukaże się w drugiej połowie 2018 roku, niestety nie podano bardziej konkretnych informacji, a to, że premiera nastąpi w okolicach tegorocznego lata było łatwe do przewidzenia przede wszystkim ze względów finansowych oraz zainteresowania tego typu grami w okresie “letnim”.

Zapewnienia szefa Niantic

W wywiadzie Hanke zapewnia nas również, że premiera nowej gry w świecie Harrego Pottera przebiegnie o wiele płynniej oraz obędzie się bez większych problemów (między innymi związanych z przeciążeniem serwerów), jak miało to miejsce w 2016 roku w związku z premierą Pokemon GO.
Szef firmy zapewnia nas, że wyciągnięto odpowiednie wnioski z poprzedniej premiery i wiele ich to nauczyło.

Na koniec Hanke potwierdza informacje o tym, że gra będzie opierała się na mapach prawdziwego świata w celu ustanowienia ważnych lokacji w świecie gry (Podobnie jak czyniło to Pokemon GO), jak również używać będzie kamery naszego telefonu, w celu zatarcia się prawdziwego świata z tym magicznym.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *