Informacje o grze

Harry Potter: Wizards Unite

harry potter wizards unite polska

“Harry Potter: Wizards Unite” jest kolejną grą studia Niantic (twórców takich gier jak Pokemon GO oraz Ingress) oraz Porkey Games, nowo powstałego studia deweloperskiego na zlecenie Warner Bros.

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne (Android, iOS) i podobnie jak poprzednicy, wykorzystuje tzw. “Rzeczywistość Rozszerzoną” (ang. augmented reality).

Taka technologia pozwala graczowi, przy użyciu wielu funkcji swojego telefonu, na łączenie się światów: wirtualnego oraz rzeczywistego. W tym celu wykorzystywane jest wiele technik (m. in. GPS, camera tracking, żyroskop, kamera), a gracz w celu rozwoju postaci oraz dokonania postępu w grze jest zmuszony do eksplorowania prawdziwego świata!

Dzięki osadzeniu nowej gry, w świecie magii wykreowanym przez J.K. Rowling gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z czarodziei magicznej szkoły! Na swojej drodze napotykać będziemy legendarne bestie, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, pomogą nam w tym bohaterowie z Uniwersum Harrego Pottera. Celem gracza jest również odnajdywanie tajemniczych artefaktów zwiększających nasze umiejętności oraz siłę oraz nauka rzucania nowych czarów!

W grze będziemy mogli łączyć się w drużyny i grać ze znajomymi ramię w ramię, razem eksplorować prawdziwe dzielnice miasta, oraz wspólnie zwalczać prawdziwe zło!

 

Premiera gry przewidziana jest na drugą połowę 2018 roku!

Ostatnie informacje wskazują jednak, że premiera może zostać przeniesiona na 2019 rok!
Pamiętaj, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji oraz premiery gry, polub Nasz fanpage Facebook!
Udostępnij: