Nowa, gra „AAA” RPG w świecie Harrego Pottera – przecieki!

Wyciekł gameplay z nowej gry RPG w uniwersum Harrego Pottera

Chociaż jesteśmy krótko po premierze chłodno przyjętej gry, „Hogwarts Mystery” , a o grze Wizards Unite, wciąż wiemy tyle co nic, chociaż pierwotnie premiera gry miała mieć miejsce w tym roku. To wygląda na to, że w krótkim okresie czasu dostaniemy jeszcze jeden tytuł, tym razem przeznaczony na komputery osobiste (PC) oraz konsole, gra ma mieć charakter RPG i prawdopodobnie opierać się na trybie singleplayer.

harry potter rpg AAA

Można zobaczyć fragment rozgrywki

Powyższe zdjęcie pochodzi z przecieku, czyli filmiku, jaki udało się nagrać jednej z osób zaproszonych na tzw. „zamknięty pokaz”, prawdopodobnie pokaz był przeznaczony dla małej, zamkniętej grupy osób i jego celem prawdopodobnie miało być zbadanie zainteresowania i odbioru wstępnej wersji gry. Nie umieszczam tutaj linku do nagrania wideo, ponieważ te na bieżąco są usuwane z sieci na mocy praw autorskich, ale bez problemu powinniście znaleźć któryś z re-uploadów w sieci!

Z tego co głoszą plotki, w grze przyjdzie nam stworzyć swoją własną postać, do wyboru będziemy mieli 6 różnych klas czarodziei. Akcja gry toczyć się ma w 19 wieku, a my swoją przygodę rozpoczniemy w szkole Hogwart już na 5 roku! Za projekt gry odpowiedzialne jest studio Avalanche Software, które ściśle współpracuje z Warner Bros, przy produkcji gier z ich uniwersum.

harry potter rpg

Premiera prawdopodobnie w 2019 roku

Bardzo ciężko pisze się „NEWSA” o grze, o której tak mało w tej chwili wiadomo, nie dostaliśmy nawet oficjalnej nazwy gry, jednak spekulacje mówią o tym, że premiera gry wyznaczona jest już na 2019 rok! Wydaje się to dość realną informacją, ponieważ po udostępnionym materiale wideo widzimy, w jak zaawansowanym stadium rozwoju jest już prezentowana gra. Choć datę tę traktowałbym z pewną rezerwą, zresztą pamiętamy dobrze, jak obiecano nam, że w Wizards Unite przyjdzie nam uczestniczyć już w tym roku, latem!

harry potter rpg gra

Zapraszamy do pozostania z nami na bieżąco!

Chociaż nasza strona w dużej mierze opiera się na informacjach o grze „Harry Potter: Wizards Unite„, to pragniemy jednak zaprosić Was do aktywnego śledzenia naszych źródeł informacji, na pewno będziemy jeszcze nie raz informować o tak dużej produkcji, grze „AAA”, jaką niewątpliwie jest „Harry Potter RPG(nazwa robocza).

Zapraszamy na naszego facebooka, oraz grupę facebook!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *