Oficjalnie – premiera Wizards Unite w 2019 roku

Chwilę po tym, jak wczoraj opisywaliśmy, aktywność na wszystkich „social mediach” gry Harry Potter: Wizards Unite, na oficjalnym blogu „Pottermore” , prowadzonym przez znaną wszystkim autorkę powieści Harry PotterJ.K. Rowling, pojawił się nowy wpis, w całości poświęcony nadchodzącej premierze, czyli grze: Wizards Unite.

Wczorajsze rozważania na temat loga, możecie przeczytać tutaj.

Przypomnijmy sobie jednak jak się ono prezentuje:

Harry Potter: Wizards Unite - nowe logo
Harry Potter: Wizards Unite – nowe logo

Autorka w swoim wpisie na blogu opisuje właśnie tą zmianę loga – wyjaśnia, że bardzo szybko można rozpoznać, że trzy różdżki składające się na dużą literę „A” w napisie „Wizards Unite” utworzone są z trzech ikonicznych różdżek, należących do: Hermiony, Rona i Harrego! Dodatkowo wspomina o tym, że napis stylistycznie nawiązuje również do najnowszej produkcji „Warner Bros„, czyli „Fantastyczne Zwierzęta„, serii osadzonej w świecie Harrego Pottera, jednak w czasach dalece wybiegających w przyszłość.

Cały post w języku angielskim można przeczytać tutaj.

Kiedy ta premiera?

Oficjalnie, w ostatnim zdaniu na blogu, autorka podaje datę premiery nowej gry: Harry Potter: Wizards Unite, zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami premiera odbędzie się w 2019 roku!

Niestety, brak jest jakiegoś dokładniejszego sprecyzowania czasu premiery, ale przynajmniej już wiemy tyle, że pierwotnie wspominany 2018 rok okazał się jednak zbyt optymistyczną datą i przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać na premierę gry!

Dzisiaj po południu udostępniono także pierwszy ZWIASTUN GRY – sprawdź!

Nie zapomnij polubić naszego fanpage oraz dołączyć naszej grupy facebook!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *