Pierwsze Screeny z gry oraz Gameplay – Wizards Unite!

 

Ponad tydzień temu pisaliśmy tutaj o potwierdzeniach CEO Warner Bros co do daty premiery gry, która ustalona jest na 2019 rok!
Dzisiaj możemy natomiast obejrzeć całkowicie nową oficjalną stronę gry Harry Potter: Wizards Unite!

Na różnych kanałach na platformie YouTube, można znaleźć również fragmenty rozgrywki w postaci wideo!

 

Pierwsze screeny z gry!

Co najważniejsze, na odświeżonej stronie gry możemy obejrzeć kilka zdjęć i animacji prosto z nadchodzącej gry Wizards Unite wraz z opisem mechanik i nowości!

harry potter: wizards unite screen
Mapa gry

Na jednym ze screenów widzimy prawdopodobny wygląd mapy gry, ten przypomina w pewnym stopniu widok znany nam z innej popularnej gry studia NianticPokemon GO, jest on oczywiście bardziej mroczny i „magiczny”.

harry potter: wizards unite screen
Magiczne bestie

Na kolejnym screenie widzimy z kolei menu gry, z możliwymi postaciami i magicznymi bestiami do odblokowania?

harry potter: wizards unite screen
Walka z potworami

Kolejny screen przedstawia martwego pająka po wygranym pojedynku przez Ron’a. Widzimy tutaj, że świat 3D gry, został nałożony na prawdziwy obraz z tylnego aparatu smartphon’a tzw. tryb „AR”, znany nam również z Pokemon GO!

harry potter: wizards unite screen
Portale w grze

Na tym screenie natomiast możemy zobaczyć portal, przez który następnie postać przechodzi do innego pomieszczenia, czy w grze będziemy mogli „przechodzić” do różnych lokalizacji i pytanie, czy w prawdziwym świecie również zostaniemy teleportowani ;)?

harry potter: wizards unite screen
Walka bohaterów

Ostatni interesujący nas Screen przedstawia walkę, prawdopodobnie z innym graczem, widzimy tutaj elementy interfejsu takie jak paski życia obydwu postaci oraz wskazówki jakie ruchy wykonywać aby zwyciężyć pojedynek.

Wstępna rejestracja już dostępna!

Na końcu oficjalnej strony gry możemy znaleźć zachętę do wstępnej rejestracji gry na urządzeniach z systemem Android, użytkownicy iPhone’ów muszą jeszcze trochę poczekać 😉

Przypomnijmy, że gra Harry Potter: Wizards Unite – to kolejna gra studia Niantic, zapowiedziana ponad rok temu, której premiera odbędzie się w 2019 roku! Gra w której przyjdzie nam wcielić się w jednego z czarodziei i walczyć z magicznymi bestiami i innymi ikonami ze świata Harrego Pottera, gra bazuje na podobnych założeniach i silniku gry, co popularna gra „Pokemon GO” .

Gra wygląda moim zdaniem naprawdę dobrze i widać, że ma w sobie duży potencjał, dodatkowo odnoszę wrażenie, że studio Niantic chce przygotować większość mechanik gry już na dzień premiery gry, a nie dodawać funkcjonalności w późniejszym czasie, jak miało to niestety miejsce z grą Pokemon GO.
Po tym co widzimy na zdjęciach powinniśmy być dobrej myśli, a premiera zdaje się być coraz bliżej, wbrew moim wcześniejszym obawom związanym z brakiem jakichkolwiek potwierdzeń daty premiery 😉

Zapraszam do dołączenia do naszego magicznego świata na oficjalnym fanpage oraz do dołączenia do naszej grupy facebook!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *