Pierwszy zwiastun gry Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery w 2018 roku

W połowie grudnia 2017 roku informowaliśmy Was o zapowiedzi, zupełnie nowej gry w świecie Harrego Pottera: “Hogwarts Mystery”wpis z 2017 roku.
Dziś natomiast przedstawiono nam pierwszy, oficjalny zwiastun nowej produkcji studia Portkey Games, oraz udostępniono kilka ciekawych szczegółów na temat samej rozgrywki.

Podsumujmy, gra Harry Potter: Hogwarts Mystery ma zadebiutować w 2018 roku na urządzeniach z systemem iOS oraz Android.

Zapraszam do zapoznania się z minutowym trailerem nowej produkcji, ponieważ film zawiera dużo ciekawych ujęć, również z samej rozgrywki!

 

Jak można zauważyć na zwiastunie, potwierdzają się informacje z pierwszej zapowiedzi gry. W grze Harry Potter: Hogwarts Mystery przyjdzie nam uczestniczyć w życiu szkoły, w Hogwarcie.

Jak podają sami twórcy, gra ma zaoferować bardzo rozbudowany system nauki czarów i awansowania postaci. Mamy mieć również możliwość grania ze znajomymi i interakcji z nimi jak również walki z innymi mniej przyjaznymi graczami. Gra ma oferować również różnego rodzaju wybory fabularne!

Jak można zauważyć na zwiastunie, w nowej produkcji na pewno pojawią się najbardziej znani nauczyciele Hogwartu, tacy jak Snape czy McGonagall, jak również gajowy Hagrid.

Twoja własna postać

Jak podają sami Twórcy, ma to być pierwsza gra w świecie Harrego Pottera, w której nie będziemy sterować tytułowym bohaterem. Gracz od początku do końca będzie sterował stworzoną przez siebie na potrzeby rozgrywki postacią! Akcja gry według zapowiedzi toczyć się będzie zaraz po narodzinach Harrego, a ten ma nie być obecny w samej grze!

Pozostaje nam tylko czekać, gra ma zostać zaprezentowana w dniach 26-28 stycznia podczas tzw. Święta Harry’ego Pottera (ang. Celebration of Harry Potter).

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *