Pierwszy zwiastun Harry Potter: Wizards Unite!

Twórcy gry, czyli studio Niantic chyba przechodzi dzisiaj samych siebie, dopiero co skończyłem pisać newsa o potwierdzonej na 2019 rok dacie premiery gry „Harry Potter: Wizards Unite” , a już teraz, na portalach społecznościowych Niantic możemy obejrzeć krótki zwiastun gry.

Nowa gra twórców Pokemon GO

Przypomnijmy w kilku zdaniach, że gra „Harry Potter: Wizards Unite” to gra przeznaczona na smartfony i tablety, w której podobnie jak w popularnej grze studia Niantic, Pokemon GO, przyjdzie nam przemierzać prawdziwe rejony naszego miasta w celu poszukiwania zaginionych artefaktów, walki z mistycznymi zwierzętami, a gracz do tego będzie miał możliwość uczenia się i rzucania czarów.

Pierwszy zwiastun gry

Filmik jest dosyć krótki, bo trwa tylko 30 sekund, na samym końcu widnieje napis, aby dołączyć do drużyny strzegącej tajemnicy czarodziei na stronie wizardsunite.com (oficjalna strona jest teraz mocno przebudowana) – po krótkim intrze, możemy zapisać się na coś na wzór „newslettera”, choć wszystko jest ubrane w piękne słowa i jesteśmy proszeni o stawienie się do walki przy obronie „Statutu Tajemnicy” – org. ang. „Statute of Secrecy” .

Oprócz krótkiego filmiku oraz odświeżonej strony gry, która teraz przyjęła dużo jaśniejsze „kremowe” tło, Niantic przy publikacji wideo w social-mediach opublikowało również następujący tekst:

Doniesienia o dziwnej magicznej aktywności w mugolskim świecie zalewają Ministerstwo Magii. Przyłącz się już teraz, aby pomóc w obronie Statutu Tajemnicy i chroń świat czarodziejów.

Oto omawiany zwiastun gry

 

Podsumowanie

  • w zwiastunie pokazano polowanie na złoty znicz używany w meczach quidditcha
  • na końcu widnieje data premiery (2019 rok) pisaliśmy o tym również w tym poście.
Aby nie przegapić nowych wiadomości o grze polub nasz fanpage oraz dołącz do naszej grupy facebook!
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *