Przegląd Pokera Online Pokerstars

Informacje O PokerStars

PokerStars jest największą witryną pokera online na świecie. Obsługiwane przez Amaya Inc., PokerStars jest liderem w branży pokera online. Oferują one najwięcej gier, największe limity w grach pieniężnych online i najbardziej lukratywne turnieje pokera online na świecie.

Przez ponad dekadę, większość głównych wydarzeń w świecie pokera online zostały rozpoczęte lub udoskonalony przez poker stars. Mają również wpływ na live tournament poprzez ich partnerstwa z European Poker Tour i obecnie nieistniejącej North American Poker Tour.

Ponadto, niektóre warianty obecnie oferowane w imprezach na żywo były bezpośrednim wynikiem ich popularności na PokerStars. Przykładami tego są wzrost sześciu turniejów NL Hold ' em, jak również gra mieszana, PL Omaha Hi-Lo i wiele więcej.

Pomimo podjęcia duży hit w ruchu po opuszczeniu rynku USA, PokerStars pozostaje najlepszym miejscu na świecie.

Oprogramowanie PokerStars

PokerStars klient jest standardem, który inne witryny mają nadzieję emulować. Ich elitarny zespół programistów opracowali klienta pokera, który jest prawie całkowicie wolny od błędów i rzadko doświadcza nieplanowanych przestojów.

Po uruchomieniu PokerStars, jesteś powitany z interfejsu tabelarycznego, że większość innych witryn pokera online zostały skopiowane. Wszystkie gry są dostępne do przeglądu za pomocą kilku kliknięć myszką i można uzyskać dostęp do różnych ustawień dostosowywania z menu.

Mówiąc o dostosowywaniu, PokerStars oferuje możliwość dostosowania prawie każdej części klienta pokera. Niektóre opcje obejmują talię czterech kolorów, różne motywy dla tabel, konfigurowalne awatary i zmiany rozmiaru tabel.

Po uruchomieniu tabeli, przekonasz się, że zostały one zoptymalizowane do gry z konfiguracją sterowania inteligentnie i z grafiką, która nie obezwładnia.  Dodatkowo, stoły są ustawione z dynamiczną konstrukcją, która nadal daje wszystkie niezbędne opcje do gry po zmianie rozmiaru.  Ogólnie rzecz biorąc, doświadczysz klienta, który daje poczucie gry w pokera na żywo w kasynie bez konieczności odbycia długiej podróży.

Obsługa PokerStars określa standard obsługi online. Jeśli jesteś osobą typu "zrób to sam", mają sekcję FAQ na swojej stronie internetowej z odpowiedziami na Często zadawane pytania. W przeciwnym razie, jedyną inną opcją wsparcia jest e-mail. Chociaż może to wydawać się negatywne, PokerStars zapewnia szybkie wsparcie e-mail ze średnią 4-godzinny zwrot.

PokerStars Promotions & Games

PokerStars ma największą liczbę gier pokerowych na świecie. Rozprzestrzeniają większość popularnych wariantów pokera plus niektóre znajdziesz nigdzie indziej. Oto krótka lista tego, co oferują:

 •     Texas Hold ' em
 •     Omaha i Omaha Hi-Lo
 •     Stud and Stud 8 or Better
 •     Razz
 •     Losowanie Pięciu Kart
 •     Badugi
 •     Triple Draw i Single draw Lowball
 •     Gra Mieszana (8-Gra, 10-Gra, H. O. R. S. E.)

PokerStars rozprzestrzeniać najwyższe limity na świecie, począwszy od mikro stawki aż do $1000 / $2000. Ponadto, oferują gry CAP, gdzie istnieje limit maksymalnej wielkości każdej puli.

PokerStars oferuje jedne z najlepszych promocji pokera online, w tym Hojny pakiet powitalny dla nowych graczy. Zarejestruj się na nowe konto dziś i otrzymać 20 dolarów za darmo, aby przetestować swojego klienta. Po prostu wpisz 'FREE20' podczas rejestracji.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty PokerStars wpłaci 100%, aż do 600$. Wystarczy wpisać STARS600, kiedy wpłacisz depozyt. Bonus ten można wyczyścić w wysokości 10 dolarów za każde 200 Vpp ' s zarobione.

PokerStars oferuje również różne promocje przez cały rok w postaci bonusów reload, wpisów freeroll i specjalnych imprez turniejowych. Przejdź na stronę PokerStars i kliknij na oferty specjalne, aby dowiedzieć się więcej.

Opcje Wpłat I Wypłat PokerStars

PokerStars oferuje mnóstwo opcji finansowania pokera online dla graczy, którzy chcą dokonać pierwszej wpłaty. Poniżej kilka opcji depozytowych oferowanych przez PokerStars:

 • Natychmiastowe kontrole elektroniczne
 • Visa / MasterCard
 • Diners Club International
 • Click2Pay
 • Sprawdzanie Przekazów Pieniężnych / Kasjerów
 • moneybookers.com
 • ClickandBuy

Kiedy jesteś gotowy do dokonania wypłaty, masz mnóstwo opcji, aby zażądać swoich funduszy. Poniżej znajduje się kilka:

 • Przelew bankowy (ACH)
 • moneybookers.com
 • ClickandBuy
 • Kontrola pocztą (może trwać do 5 dni roboczych)

W niektórych krajach dostępne są dodatkowe opcje wpłat i wypłat. Aby dowiedzieć się, które opcje są dostępne w Twoim kraju, Zaloguj się do PokerStars client i kliknij na Kasjer.

Turnieje na PokerStars

PokerStars oferuje największe i najbardziej dochodowe turnieje na świecie. Wpisowe są dostępne tak niskie jak .01 i sięgające nawet 50.000 dolarów w szczególnych okolicznościach. Turniej rozpoczyna się co sekundę na PokerStars, więc zawsze znajdziesz mnóstwo akcji turniejowych.

PokerStars słynie z niedzielnych majorów z ponad 2,8 miliona dolarów w tygodniowych gwarancjach. Sunday Million jest najbogatszym tygodniowym turnieju pokera online z 1 milion dolarów gwarantowane tygodniowo.

PokerStars jest również domem World Championship Of Online Poker, najbogatszego corocznego turnieju pokerowego na świecie. W ciągu roku odbywają się również wiosenne i turboodrzutowe COOPY w innych punktach.

Każda forma turnieju pokerowego online jest dostępna na PokerStars. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do ich strony internetowej, wskaż więcej i kliknij na turnieje.

Wniosek

PokerStars jest największą witryną pokera online na świecie, gromadzącą średnio ponad 22.000 graczy w grach pieniężnych w godzinach szczytu, a czasami ponad 100.000 graczy turniejowych w niedziele. Jeśli jesteś w legalnym miejscu, gdzie Poker online jest dozwolony, to PokerStars jest miejscem, w które musisz grać.

PokerStars rozpowszechnia każdą możliwą do wyobrażenia formę pokera online i oferuje gry na wszystkich poziomach. Jest to miejsce, gdzie większość profesjonalistów iść do gry, a niektóre nawet przeniósł się poza Stany Zjednoczone, aby kontynuować grę tam.

Jeśli poważnie traktujesz pokera online, powinieneś grać w PokerStars. Oferują one 20 dolarów dla nowych graczy, jak również hojny bonus depozytowy. Zarejestruj się dzisiaj i dowiedz się, dlaczego są # 1 miejscu na świecie.

Dla tych, którzy czekają na powrót PokerStars do Stanów Zjednoczonych, możemy tylko namawiać cierpliwość. Klimat wokół terenu jest nadal pochmurny ze względu na tereny, które przeszły transgresje. Chociaż są one własnością nowej firmy, Niektórzy prawodawcy nie mogą oddzielić starej firmy od Amaya-run PokerStars.

Teraz, że PokerStars został licencjonowany w New Jersey wierzymy, że będą mieli łatwiejszy czas rozszerza się na inne państwa, gdy zalegalizują pokera online. Z czasem wierzymy, że PokerStars będzie mógł oferować pokera online w większości krajów regulowanych, w tym Kalifornii. Oczekujemy, że będzie to proces wolniejszy, który wymaga zarówno naszej cierpliwości, jak i naszego wsparcia.

Bądź na bieżąco, aby nie przegapić: facebook
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *