Premiera nowej gry Niantic… Ingress 2 „Prime”

Zgodnie z tym, o czym pisaliśmy jeszcze pod koniec 2017 roku, studio Niantic zaprezentowało nam swoją nową grę… „Ingress Prime„.

Oczywiście, nie jest to gra, na którą czekała większość, a w szczególności fani Harrego Pottera, czyli zapowiedziana, także na ten rok gra „Wizards Unite„.

Jest to raczej dla nas gra, tylko na otarcie łez. Osobiście dziwi mnie wydawanie, gry opierającej się na zwiedzaniu prawdziwego świata tak późną porą, kiedy dni są już bardzo krótkie i chłodne (oczywiście, na drugiej półkuli sytuacja wygląda odwrotnie, ale Niantic nie ukrywało nigdy, że to Europą i Ameryką Północną są zainteresowani najbardziej…)

Przypomnijmy, że gra Harry Potter: Wizards Unite, również została zapowiedziana na ten rok, chociaż będąc szczerym, mam nadzieję, że twórcy postanowili już lepiej odłożyć premierę w czasie i będą celować w cieplejszą dla nas wiosnę lub lato, z premierą gry HP:WU!

Ingress Prime

Pobierz grę na swój telefon

Ja grę Ingress Prime potraktuję raczej tylko jako ciekawostkę i przetestuję ją pod kątem ewentualnych nowości/mechanik, które mogą zostać przeniesione do kolejnego tytułu NianticWizards Unite. Tym bardziej, że w pierwszą część nie grałem, więc ciężko będzie mi wczuć się w cały ten klimat gry, oparty na walce dwóch „światów” o panowanie nad punktami taktycznymi „portalami”.

GRĘ MOŻNA POBRAĆ TUTAJ:
Android
iPhone

Ingress Prime

Szukajmy plusów…

Chociaż, my fani, Harrego Pottera liczyliśmy bardziej na jakiekolwiek informacje o zbliżającym się Wizards Unite, to postaram się znaleźć (na siłę) dobre strony w całej tej premierze „Ingress Prime„.

  • Po pierwsze, gra (przynajmniej na obrazku) wygląda na dopracowaną wizualnie i prawdopodobnie technicznie również, to daje duże nadzieje, że każdy kolejny produkt studia Niantic, będzie coraz lepszy od poprzednika, ucząc się na błędach młodszych braci. To niewątpliwie wielka zaleta, starszych produkcji, produkowanych przez już doświadczone studio, miejmy nadzieję, że mój trop się sprawdzi.
  • Druga, dość oczywista zaleta, to fakt, iż skoro jedna z premier jest już za nami, to oczywistą koleją rzeczy jest to, iż studio całą swoją uwagę poświęci teraz wyłącznie niewydanemu Wizards Unite, stąd mogę się założyć, że już wkrótce ujrzymy chociaż krótki, pierwszy kinowy zwiastun nowej gry! (Miejmy nadzieję)

A tak wygląda premierowy zwiastun Ingress Prime

Zapraszamy na naszego facebooka, oraz grupę facebook!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *