Rogue Niffler – ciąg dalszy… [Teaser]

Dokładnie wczoraj opublikowaliśmy wpis z kolejnym „przeciekiem” – zajawką „plakatem” opublikowanym na oficjalnym fan-page Harry Potter: Wizards Unite, przedstawiającym postać Rogue Niffler’a i wezwanie do zachowania ostrożności.

Dziś natomiast w Internecie możemy doszukać się kolejnego już (trzeciego) Teasera nadchodzącej gry od studia Niantic

Teaser ten przedstawia opisywaną wczoraj postać, na animacji połączonej z prawdziwym nagraniem maszyny do gry. Więc Teaser bardzo przypomina pierwszy i drugi zwiastun, po raz kolejny nie otrzymaliśmy natomiast wglądu w interfejs gry, lub jej mechanikę. Dalej pozostaje nam tylko spekulować, co właściwie będzie zadaniem gracza, ponieważ przypomnę, jak do tej pory nie otrzymaliśmy ani JEDNEGO Screena z samej rozgrywki.

Takie posunięcie jest dość dziwne, żeby nie powiedzieć ryzykowane, ponieważ (już przełożona) premiera gry, ma odbyć się w tym roku (2019), mam nadzieję, że to wszystko nie prowadzi do kolejnego przełożenia premiery gry na kolejny rok.

Z drugiej strony widać jednak, że autorom gry zależy na wzbudzeniu zainteresowania grą, więc częściowo o datę premiery byłbym spokojny. W dodatku przedstawiony dziś Teaser nie został opublikowany na oficjalnych profilach gry, a wrzucony został przez kilku dużych YouTuberów, zajmujących się grami. Więc Niantic prawdopodobnie uznało, że warto zapłacić za taką, ostatnio popularną formę reklamy. Fakt ten nie powinien dziwić, ponieważ spokojnie można powiedzieć, że fenomen Pokemon GO wynikał właśnie z nagłośnienia w portalach z wideo oraz społecznościowych forach i grupach.

Czekamy na dalsze informacje, przy okazji zapraszam również na nasz fanpage oraz do dołącz do naszej grupy facebook!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *